• 26 декабря 2019 10:30
  • Отзывы :0
  • Просмотров: 330
  • 0

У нас є чудова новина для всіх власників квартир в ОСББ «Нові Черемушки»!

Запуск гарячої води, який планувалося здійснити в січні, відбувся сьогодні, 26 грудня! Це означає, що мешканці будинку зможуть спокійно підготуватися до свят, користуючись гарячою водою з нашої котельні.

Щоб досягти такого результату, довелося виконати великий обсяг робіт. Підготовка почалася у вересні 2019 року: було закуплено обладнання, проведені трубопроводи, потім зроблена теплоізоляція труб, щоб не було тепловтрат. Далі відбулися останні випробування і запуск всієї системи.

Запустивши систему подачі гарячої води, ОСББ «Нові Черемушки» таким чином вирішує відразу кілька проблем. В першу чергу, це, звичайно, безперебійна подача води в квартири мешканців.

Друге, не менш важливе завдання, - це зменшення навантаження на електромережу. Адже до цього моменту всі власники квартир користувалися своїми електричними бойлерами. В результаті мережі не витримували і давали збої. Наприклад, через недостатню напругу регулярно зупиняли свою роботу ліфти. Але тепер гаряча вода в теплопункті нагрівається за допомогою газу, а значить, необхідність в електричних бойлерах відпала.

Для мешканців будинку в цьому є і своя фінансова вигода, оскільки наш будинок отримує електроенергію за комерційним тарифом. Тому набагато вигідніше користуватися гарячою водою з котельні (особливо в зимовий період), тим більше, що ОСББ закупило газ за низькою літньою ціною.

Дуже рекомендуємо всім власникам квартир провести підрахунки за своїми показаннями лічильників і порівняти витрати за місяць в обох ситуаціях: коли гаряча вода надходить з котельні і коли вода нагрівається за рахунок електрики. Проста арифметика вам підкаже, що запуск гарячої води з котельні - це справжній подарунок до Нового року!

 
ГАЛЕРЕЯ