• 29 октября 2019 12:00
  • Отзывы :0
  • Просмотров: 1122
  • 0

Холодна вода: чому її не було 25 и 28 жовтня

Вже протягом кількох місяців у нашому домі ведуться роботи, пов’язані з налагодженням системи холодного та гарячого водопостачання.

Чому виникла така необхідність?

Справа в тому, що до цього часу (через бездіяльність компанії забудовника і замовника) у будинку працював лише тимчасовий і абсолютно ненадійний водопровід. Він регулярно протікав, потребував ремонту. Тому з серпня цього року ми розпочали повну модернізацію мережі водопостачання. Ці роботи час від часу потребують відключення води, про які ми попереджаємо заздалегідь (на сайті, у групах у Фейсбуці чи у Вайбері). 28 жовтня вода було здійснене підключення холодної води за постійною схемою.

 

  

Що за цей час було зроблено?

Ремонтні роботи проводяться кваліфікованими майстрами відповідно до існуючого проекту та кошторисної документації.. Тимчасовий водопровід вже повністю демонтовано. Будинок підключено до нового водопроводу. Тепер ви можете порівняти стан водопроводу до та після модернізації.

Ми просимо вибачення за тимчасові незручності, які виникли під час ремонтних робіт, але сподіваємося на ваше розуміння. Адже це робиться для покращення вашого добробуту та комфортного життя у цьому будинку.

Стало:

   

   


Що буде далі?

Наступний етап робіт - утеплення трубопроводу якісними негорючими матеріалами з базальтовим наповнювачем.

Також у найближчий місяць планується запуск горячої води, що дасть можливість зменшити навантаження на електромережі. Завдяки цьому зменшаться витрати електроенергії, а це означає, що платити треба буде менше.

Крім того, оскільки газ для ОСББ «Нові Черемушки» було придбано за літньою ціною, ми віддаємо тепло з нашої котельні за собівартістю. Тому вартість гарячої води також буде нижче.

     


 
ГАЛЕРЕЯ