• 13 августа 2020 11:31
  • Отзывы :0
  • Просмотров: 526
  • 0

    У минулому році керівництво ОСББ "Нові Черемушки" успішно виконало закупівлю газу по літній ціні. Це дозволило всьому будинку суттєво заощадити і пройти весь зимовий сезон з єдиною мінімальною ціною на опалення.

    Оскільки досвід з попередньої закупівлею газу виявився дуже вдалим і приніс свої плоди, то в цьому році ми вирішили піти цим же перевіреним шляхом. Тому в рамках підготовки до опалювального сезону 2020-2021 для ОСББ "Нові Черемушки" було закуплено 105 кубів газу - за мінімальною літньою ціною.

    Це означає, що значну частину зимового сезону мешканці будинку будуть платити за опалення за найнижчими тарифами. За підрахунками керівництва ОСББ, закупленого газу повинно вистачити на весь холодний період, але багато чого тут залежатиме від погодних умов, а також від ощадливості самих мешканців.

    Тому дуже просимо всіх співвласників ОСББ "Нові Черемушки" економно використовувати наявні ресурси, а також своєчасно оплачувати всі необхідні внески. 

    Також рекомендуємо власникам квартир для більш економного використання опалення встановити теплолічильники і терморегулятори на батареї. Мешканці, які в минулому році вже встановили лічильники, вже переконалися в їх ефективності та економічності.

Технічні умови на встановлення теплолічильників можна взяти у голови ОСББ.

Разом ми зможемо успішної пройти цей опалювальний сезон, максимально скоротивши всі витрати!

****************************


    В прошлом году руководство ОСМД “Новые Черемушки” успешно выполнило закупку газа по летней цене. Это позволило всему дому существенно сэкономить и пройти весь зимний сезон с единой минимальной ценой на отопление.

    Поскольку опыт с предварительной закупкой газа оказался очень удачным и принес свои плоды, то в этом году мы решили пойти по этому же проверенному пути. Поэтому в рамках подготовки к отопительному сезону 2020-2021 для ОСМД “Новые Черемушки” было закуплено 105 кубов газа - по минимальной летней цене.

    Это означает, что значительную часть зимнего сезона жильцы дома будут платить за отопление по самым низким тарифам. По подсчетам руководства ОСМД, закупленного газа должно хватить на весь холодный период, но многое здесь будет зависеть от погодных условий, а также от экономности самих жильцов.

    Поэтому настоятельно просим всех совладельцев ОСМД “Новые Черемушки” экономно использовать имеющиеся ресурсы, а также своевременно оплачивать все необходимые взносы. 

    Также рекомендуем владельцам квартир для более экономного использования отопления установить теплосчетчики и терморегуляторы на батареи. Жильцы, которые в прошлом году уже установили счетчики, уже убедились в их эффективности и экономности.

Технические условия на установку теплосчетчиков можно взять у председателя ОСМД.

Вместе мы сможем успешной пройти этот отопительный сезон, максимально сократив все расходы!


 
ГАЛЕРЕЯ