• 13 марта 2020 10:30
  • Отзывы :0
  • Просмотров: 427
  • 0

Починаємо активну боротьбу з боржниками - у суді!

ОСББ “Нові Черемушки” вже подало судові позови на десять власників квартир. І це - лише початок!

Мешканці нашого будинку поділилися на два протилежні табори.

Перший - це активні люди, які докладають максимум зусиль, знань, часу і грошей, аби навести лад у домі. Причому, тут мається на увазі не лише власна квартира, а й весь будинок, разом з придомовою територією. Ці люди хочуть жити зі своїми сім'ями у комфортних умовах, але вони розуміють, що створювати ці умови потрібно своїми руками.

Люди з другого табору мають зовсім іншу позицію. Вони сидять по своїх домівках, нічого не роблять і лише спостерігають за тим, як поступово, крок за кроком, покращується їх дім. А чим краще дім - тим дорожче коштують їх квартири. Дехто вже намагається скористатись цією ситуацією і продати  на вигідних для себе умовах. А хтось при цьому навіть не хоче сплачувати внески на утримання будинку. Іншими словами, вони намагаються сісти на наші шиї і таким чином виїхати з болота.

Але керівництво правління ОСББ “Нові Черемушки” докладе максимум зусиль, щоб виправити ситуацію і добитися справедливості. Оскільки особисті розмови з боржниками виявилися марними, ми переходимо до більш рішучих дій. На даний момент подано вже десять судових позовів на власників тих квартир, які мають найбільші борги. Будемо боротися за правду силою Закону.

Звісно, якщо боржник зможе якимось чином довести, що він справді не повинен нікому ні за що платити і суд вирішить справу на його користь, то ми дослухаємося і залишимо боржників у спокої. Тобто, якщо у боржників є міцні та обгрунтовані аргументи, нехай приходить з ними до суду і захищає свої права.

Але якщо суд визнає власника квартири винним, то тоді боржнику доведеться сплатити не лише всю суму боргу, а й пеню, судові збори, послуги юристів тощо.

Цей механізм вже запущено, усі документи зібрані і передані до суду.

Отже, чекаємо на результат судових засідань!

І наостанок ось вам прізвища наших перших ластівок. Ці дані отримані з відкритого реєстру Малиновського районного суду м.Одеси.

1. Дерменжі Олександр Степанович

2. Дерменжі Оксана Олександрівна


3. Голуб Валентина Василівна


4. Дам Чан Бао Сон


5. Бєла Алла Іванівна


6. Колесниченко Сергій Миколайович


7. Костилєва Олена Сергіївна


8. Портнова Ольга Олександрівна


9. Толмачова Валентина Іванівна10. Ізякова Альона Миколаївна


Ізякова Альона Миколаївна 
ГАЛЕРЕЯ