• 12 августа 2020 14:39
  • Отзывы :0
  • Просмотров: 313
  • 0


Керівництво ОСББ "Нові Черемушки" продовжує проводити підготовку будинку до зимового сезону. На даний момент виконується цілий ряд робіт.

1) Пішохідна зона і контроль доступу. Для зручного проходу мешканців до будинку на прибудинковій території упорядковуємо пішохідну зону. Також на хвіртці будуть встановлені домофони з боку вулиці Малиновського та вулиці Гайдара.

2) Ремонт будівель. Здійснюються роботи з облицювання нижнього пояса фасаду будинку, ремонт будівельних елементів котельні та теплопункту.

3) Поточні роботи. Ведуться  поточні роботи з ремонту та обслуговування.

Нагадаємо, що раніше ми вже провели повну ревізію і повністю підготували систему подачі гарячої води, а також здійснили закупівлю газу по літній ціні.

Після завершення всіх запланованих робіт ми будемо впевнені, що успішно пройдемо весь опалювальний сезон 2020-2021.

***************** 


Руководство ОСМД “Новые Черемушки” продолжает проводить подготовку дома к зимнему сезону. На данный момент выполняется целый ряд работ.

1) Пешеходная зона и контроль доступа. Для удобного прохода жильцов к дому на придомовой территории приводим в порядок пешеходную зону. Также на калитке будут установлены домофоны со стороны улицы Малиновского и улицы Гайдара.

2) Ремонт зданий. Осуществляются работы по облицовке нижнего пояса фасада дома, ремонт строительных элементов котельни и теплопункта.

3) Текущие работы. Ведутся  текущие ремонтные работы.

Напомним, что ранее мы уже провели полную ревизию и полностью подготовили систему подачи горячей воды , а также осуществили закупку газа по летней цене.

После завершения всех запланированных работ мы будем уверены, что успешно пройдем весь отопительный сезон 2020-2021.

Фасадные работы

 

Пешеходная зона на входе и место для мусорных баков 
ГАЛЕРЕЯ