• 05 марта 2021 16:00
  • Отзывы :0
  • Просмотров: 757
  • 0

Шановні співвласники! 

Шановні співвласники, дійсним довожу до Вашого відома, що в провадженні Малиновського районного суду м.Одеси перебувала цивільна справа № 521/22299/20 за позовом Бондар Олександра Вячеславовича до Об’єднання Співвласників Багатоквартирного Будинку «Нові Черемушки» про захист честі, гідності та ділової репутації. Оцінивши характер позовних вимог, правлінням ОСББ прийнято рішення про недоцільність витрачання спільних коштів співвласників на юридичний супровід вказаної справи. За таких обставин між ОСББ «Нові Черемушки» та Бондар О.В. укладено мирову угоду, за умовами якої ОСББ зобов’язується вжити заходів щодо сповіщення співвласників будинку з приводу позиції Бондар Олександра Вячеславовича щодо відсутності причинно-наслідкового зв’язку між заявою до Держпраці і перевіркою обєднання та тієї ситуації, яка склалася навколо нашого будинку. На виконання вказаної мирової угоди, надаємо Вам можливість ознайомитись з текстом під назвою «Про правду, яку краще знати…», автором якого є Бондар О.В.. З текстом самої мирової угоди можна ознайомитись в Єдиному Державному Реєстрі Судових Рішень


Про правду, яку краще знати... Звернення Бондар Олександра Вячеславовича

    18 листопада 2020 року на офіційному сайті нашого об’єднання співвласників від імені правління з’явилась інформація: начебто я, Бондар Олександр, запросив для здійснення перевірки ОСББ «Нові Черемушки» інспекторів Державної служби України з питань праці.

    В подальшому, моє прізвище із тексту цієї інформації було вилучено, хоча викривальний тон послання правління залишився незмінним і зводиться до того, як наше правління в своїй роботі суворо дотримується вимог чинного законодавства, а я такий собі невдячний Б... спричиняю об’єднанню шкоду.

    Оскільки на сайті, який є спільною власністю усіх нас, моє прізвище згадувалось з вкрай негативним наголосом, вважаю за необхідне пояснити співвласникам своє бачення тих питань, які так чи інакше пов’язані з посланням правління.

    В свою чергу, вимагаю від правління розмістити моє звернення до співвласників об’єднання на офіційному сайті ОСББ “ Нові Черемушки” m53a.od.ua як відповідь на звинувачення в мою адресу.

Дійсно, в своїй заяві до Держпраці, я висловив незадоволення роботою охоронців, які залучаються у нас до роботи. Це було пов'язано з їх поведінкою стосовно мне.

Проте, я жодним чином не запрошував інспекторів для проведення перевірки ОСББ. Як мені зараз стало відомо з листа цього органу, перевірка об’єднання проводилася позапланово. До чого я не можу мати жодного відношення.

    Навіщо ж правлінню і особисто Кривенку В.М. знадобилась ця брехня стосовно мене? Ось тут мова вже повинна йти про головне.

    Демагогія, яку голова правління опанував в досконалості, нетерпимість до критики, надання більшого значення ніж є в дійсності своїм заслугам, за п’ять років нашого життя в трущобах, стали каждоденною управлінською практикою по відношенню до співвласників.

    Неприховане нехтування нашими правами отримувати інформацію з усіх питань витрачання коштів об’єднання сьогодні вже поєднується Кривенком В.М. із застосуванням сили, в тому числі і до жінок. Ми зараз більше нагадуємо військову команду, де начальник-голова правління одноособово приймає рішення, без огляду на думку інших співвласників.

    Зі свого боку, я послідовно, не приховуючи цього, вкрай критично оцінюю діяльність правління, яке ми обрали в 2016 році невідомо на який термін.

    З цим правлінням ми втратили не тільки 5-ть років часу, але й можливості відстоювати свої права перед замовником будівництва, який отримав частину сплачених нами коштів за квартири.

Нажаль, переможців з нашого правління не вийшло. Хоча раніше, воно мало дієву підтримку з боку багатьох співвласників, в тому числі і мене, котрі були обізнані в правовому регулюванні питань добудови об’єктів нерухомості.

    Закон про ОСББ встановлює, що метою створення об'єднання співвласників є забезпечення і захист прав цих самих співвласників. І саме захист наших прав повинно було залишатись головним завданням діяльності обраного нами правління.

    Останні роки переконали мене в тому, що правління ніколи не мало всебічного і повного розуміння проблем добудови будинку та не було спроможне запропонувати співвласникам план дій, реалізація якого забезпечила би досягнення реального результату. Навпаки, співвласникам нав’язувалась думка про марність будь-яких зусиль для захисту наших спільних прав і інтересів, непотрібність пред’явлення вимог до замовника будівництва в тому числі і в судовому порядку.

     Кожному зрозуміло, що без предметного з'ясування недоліків будівництва та складання кошторису на їх усунення, будь-яка розмова з мерією міста про допомогу в добудові будинку, або ж пред'явлення відповідної вимоги в суді, будуть беззмістовними та абсурдними намірами.

    Саме з цією метою оспівувалася якась, відома тільки голові правління, соціологія про те, що всі співвласники горять бажанням по-дорослому, ще разочок, скинутися на закінчення будівництва будинку.

    Тільки голова правління в черговий раз забув повідомити нас про те, скільки ж все це буде коштувати і чи під силу людям, які вже сповна сплатили будівельникам, ще раз зібрати багатомільйонний фінансовий ресурс.

    Сплачувати внески на так звану «реконструкцію» ми почали з середини 2017 року. Скільки часу ще доведеться сплачувати на проживання в трущобах по захмарним цінам?

    Як буде вирішуватися питання про тарифи на електроенергію? З 2021 року очікується суттєве підвищення її вартості. Хто і як буде облаштовувати паркінг? Що нам буде коштувати впорядкування прибудинкової території? На це необхідні багатомільйонні інвестиції. Позиція правління з цих питань не має зрозумілої аргументації. Вірніше і самої позиції немає. Правління твердо і послідовно стоїть тут на захисті інтересів замовника будівництва. Робиться вигляд, що вони не знають, не вміють та і не хочуть заявляти вимоги до замовника. Вони тільки знають, вміють і хочуть витрачати наші кошти без нашого дозволу.

    Замовник в свою чергу, не буде нічого для нас робити до тих пір, поки до нього не будуть належно пред'явленні законні вимоги.

    Тому ми залишаємось з цими проблемами на одинці. Нас зрадили. І нам всім треба це розуміти. Все що коїться в нашому об’єднанні - коїться з нашої згоди. А відтоді ми приречені на таке животіння на довгі роки.

    І наостанок. Восени почали згадувати про благоустрій території будинку. Всі розуміють, що це відповідальний коштовний проект, котрий надасть нашому будинку хоч якоїсь цивілізованості.

    З цього приводу я звертаюсь до усіх співвласників: не ховайте голову в пісок, бо в цьому питані існують серйозні ризики.

    Як нам усім стало відомо, літом наступного року мають відбутися перевибори правління ОСББ. Кривенко В.М. повідомив, що в зв'язку з цим має інші плани на життя. Це для «Нових Черемушек», починаючи з 2006 року звичайна практика. Але ж нам треба, за таких обставин, діяти розумно і передбачливо в своїх інтересах. Оскільки господарсько- фінансова діяльність правління весь період їх повноважень ретельно приховувалася від співвласників, важко позбутись сумнівів в тому, що успішне завершення робіт з благоустрою території буде головною турботою голови правління, який не збирається переобиратись, бо має інші плани на життя.

    Ризик того, що всі проблеми цього проекту - фінансові і організаційні перекинуть новому правлінню-надмірно велик.

    Саме з цього приводу я звертаюсь до правління і особисто до його голови з наступною вимогою.

    Відповідно до положень Закону і Статуту об'єднання про виключну компетенцію загальних зборів в частині питань використання спільного майна,- організувати ознайомлення співвласників з проектом благоустрою території будинку з подальшим розглядом питання про його затвердження на загальних зборах.

    Розробити та надати на розгляд загальних зборів Порядок обрання правлінням підрядників для виконання робіт з благоустрою території та погодження із співвласниками їх вартості.

    Розробити та надати на розгляд загальних зборів для затвердження Порядок звітування правління про витрачання коштів об’єднання на проведення робіт з так званої «реконструкції» спільного майна нашого будинку та надання співвласникам доступу до відповідних первинних документів, що підтверджують факти здійснення та оплати таких робіт.

    Звертаюсь до всіх співвласників з проханням підтримати мою пропозицію, бо вона сьогодні вкрай актуальна і спрямована на реальний захист наших спільних інтересів.


З повагою,

Бондар Олександр Вячеславович
 
ГАЛЕРЕЯ