• 02 июля 2020 10:01
  • Отзывы :0
  • Просмотров: 722
  • 0

Шановні співвласники

На загальних зборах співвласників об'єднання «Нові Черемушки» №5, яке відбудеться 26 липня 2020 року, за ініціативи правління об'єднання буде запропонований такий порядок денний:

Разъяснения по поводу повестки дня общего собрания на русском языке ТУТ1.     Звіт правління об'єднання  ОСББ «НОВІ ЧЕРЕМУШКИ» про виконання кошторису об'єднання за рік – з 01.06.2019 до 31.05.2020.

2.     Затвердження кошторису внесків на забезпечення, утримання та експлуатацію багатоквартирного будинку.

3.     Порядок нарахування співвласникам небалансу спожитої електроенергії житловим будинком.

4.     Зміна цільового призначення щомісячних внесків з реконструкції та технічного переоснащення (9 грн/м2):

-      прибудинкової території;

-      резервного (аварійного) живлення;

-      системи контролю та спостереження.

на судові витрати позивних вимог до Замовника будівництва щодо належного виконання своїх зобов'язань з добудови житлового будинку.

5.     Скасування щомісячних внесків на реконструкцію та технічне переоснащення житлового будинку в розмірі 9 грн2.

 

З метою усвідомленого вибору наводимо роз'яснення з голосування за порядком денним щодо причино-наслідкового зв'язку між вибором співвласників і подальшими діями правління.

Питання 1.

Заслуховується звіт фінансових результатів господарської діяльності нашого ОСББ за минулий рік. Ті співвласники, яким буде важко сприйняти на слух цифри, можут використати своє право, яке передбачено ст.14 Законом України «Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку», та ознайомитись з протоколом після його оформлення.

 

Питання 2.

Пропозиція:

«Затвердити наведений кошторис внесків на забезпечення, утримання та експлуатацію  багатоквартирного будинку в 2020-2021 р.»

Запропонований кошторис до зборів які відбудуться ТУТ.

У випадку, якщо більшість набирає голоси співвласників - «за».

Починаючи з жовтневих квитанцій (за вересень) нараховуються внески на забезпечення, утримання та експлуатацію багатоквартирного будинку за новим кошторисом, які в підсумку суттєво не відрізняються від попередніх внесків, а навіть зменшені.

У випадку, якщо більшість набирає голоси співвласників - «проти», або не набирається більше 50% голосів «за», внески на забезпечення, утримання та експлуатацію багатоквартирного будинку залишаються попередні, без змін.

 

Питання 3.

Пропозиція:

Варіант 1. Встановлювати частку співвласника у загальному обсязі витрат на небаланс спожитої електроенергії житловим будинком пропорційно до загальної площі квартири (квартир) та/або нежитлових приміщень, що перебувають у його власності.

У випадку, якщо більшість (понад 50%) набирає голоси співвласників - «за».

Починаючи з жовтневих квитанцій (за вересень) розподіл витрат небалансу електроенергії буде проводитися пропорційно до загальної площі квартири (квартир) та/або нежитлових приміщень, що перебувають у його власності.

Варіант 2. Встановлювати частку співвласника у загальному обсязі витрат на небаланс спожитої електроенергії житловим будинком пропорційно кількості квартир та нежитлових приміщень, що перебувають у його власності.

У випадку, якщо більшість (понад 50%) набирає голоси співвласників - «за».

Починаючи з жовтневих квитанцій (за вересень) розподіл витрат небалансу електроенергії буде проводитися пропорційно кількості квартир та нежитлових приміщень, що перебувають у його власності.

У випадку, якщо жодна з двох пропозицій не набирає більше 50% голосів, залишається існуючий варіант розподілу витрат небалансу електроенергії, який проводиться пропорційно індивідуально спожитої електроенергії окремого співвласника.

 

Питання 4.

Пропозиція:

«Змінити цільове призначення щомісячних внесків з реконструкції та технічного переоснащення в розмірі 9 грн/м2 на судові витрати позивних вимог до Замовника будівництва щодо належного виконання своїх зобов'язань з добудови житлового будинку».

У випадку, якщо більшість набирає голоси співвласників - «за».

Починаючи з жовтневих квитанцій (за вересень) внески «на реконструкцію та технічне переоснащення житлового будинку в розмірі 9 грн/м2» переформатуються на внески «судових витрат» у розмірі 9 грн/м2. Жодних робіт щодо реконструкції прибудинкової території, дитячого майданчика та інших робіт з капітального ремонту проводитися не будуть до прийняття зворотного рішення загальними зборами співвласників. Накопичення і витрати даних внесків буде проводитися на судові витрати та юридичний супровід позивних вимог до Замовника будівництва щодо належного виконання своїх обов'язків щодо усунення недоліків будівництва: паркінг; прибудинкова територія; ліфтове господарство; електрощитові; резервне  (аварійне) живлення; виконання технічних умов електропостачання житлового будинку; ремонт парадних та сходових клітин. Терміни розгляду судових справ не визначені, гарантій виконання позивних заяв ніхто не дає.

У випадку, якщо більшість набирає голоси співвласників - «проти».

Витрати на позивні вимоги та юридичний супровід будуть в межах кошторису внесків на забезпечення, утримання та експлуатації  багатоквартирного будинку в 2020-2021 р.

У випадку, якщо не набирається більше 50% голосів ані «за», ані «проти», залишається існуюче положення щодо цільового використання внесків «на реконструкцію та технічне переоснащення житлового будинку в розмірі 9 грн/м2» - щомісячно (в т.ч. і опалювальний період).

 

Питання 5.

Пропозиція:

«Скасувати щомісячні внески на реконструкцію та технічне переоснащення житлового будинку в розмірі 9 грн./м2»

У випадку, якщо більшість набирає голоси співвласників - «за».

Починаючи з жовтневих квитанцій (за вересень) скасовуються внески «на реконструкцію та технічне переоснащення житлового будинку в розмірі 9 грн/м2». Жодних робіт щодо реконструкції прибудинкової території, дитячого майданчика та інших робіт з капітального ремонту проводитися не будуть до прийняття зворотного рішення загальними зборами співвласників.

Проте, згідно вимог законодавства, будуть проведені роботи з технічного переоснащення системи резервного живлення, а витрати на дані роботи будуть виставлені одним платежем після укладання Договору на відповідні роботи та скореговані після укладання Акту приймання-передач.

У випадку, якщо більшість набирає голоси співвласників - «проти».

Нарахування внесків «на реконструкцію та технічне переоснащення житлового будинку в розмірі 9 грн/м2» будуть проводитись щомісячно (в т.ч. і опалювальний період) з цільовим призначенням: прибудинкової території; резервного (аварійного) живлення; системи контролю та спостереження. При цьому основний напрямок – прибудинкова територія. Найімовірніше, початок робіт з реконструкції прибудинкової території може початися весною 2021 року, коли буде накопичена необхідна сума для проведення таких робіт. 

У випадку, якщо не набирається більше 50% голосів ані «за», ані «проти», залишається існуюче положення щодо нарахування внесків «на реконструкцію та технічне переоснащення житлового будинку в розмірі 9 грн/м2» - щомісячно (в т.ч. і опалювальний період).

 

Додаткова інформація.

1.  1. Враховуючи вимоги Закону щодо форми голосування, зміна порядку денного або пропозицій технічно неможлива. Проте, Закон передбачає ініціативній групі самостійно організувати загальні збори співвласників із власним порядком денним.

2.   2. Виступи співвласників та питання по суті порядку денного  можливі після завершення виступу за питанням порядку денного голови зборів – голови Правління. Регламент виступу співвласника до 2 хвилин.

3.    3. Виступи співвласників на будь-яку тему можливі після завершення викладання усього порядку денного загальних зборів.

4.    4. Голосування проводиться під особистий підпис суто співвласника як в протоколі, так і в опитувальних листах до 9 серпня 2020 року.

5.   5. У зв'язку з пандемією і нормативними вимогами, наполягаємо на дотримані соціальної дистанції між співвласниками та наявності медичної маски на обличчі. У разі не дотриманні вимог МОЗУ загальні збори будуть завершені, а голосування проходитиме в режимі опитувальних листів до 9 серпня 2020 року.

 

 
ГАЛЕРЕЯ