• 14 апреля 2020 17:22
  • Отзывы :0
  • Просмотров: 174
  • 0

Дорогі сусіди!

Наближається одне з найбільших християнських свят - Світла Пасха!

Зазвичай воно відзначається дуже масово та масштабно. Віряни цілими сім'ями йдуть до храмів, всім гуртом моляться під час богослужінь, святять яйця й пасочки.

На жаль, цього року нас спіткало велике випробування: світом швидко поширюється небезпечна хвороба, яка несе загрозу не лише здоров'ю, а й життю людей. І такі масові зібрання, як під час святкових богослужінь у церквах, наразі є дуже небезпечними.

Тому дуже просимо вас дослухатись до порад медиків і навіть в ці святкові дні максимально обмежити спілкування з іншими людьми. Залишайтеся вдома і святкуйте Світлу Пасху разом зі своїми близькими. Пам'ятайте, що ваше здоров'я - це найцінніший дар, до якого треба ставитися дуже обережно.

Багато приходів обіцяють проводити онлайн-богослужіння зі своїх храмів на Великдень. Скористайтеся цією нагодою, якщо хочете долучитися до священого дійства. Звичайно, що присутність біля екрану не замінить присутність на богослужінні. Але, з іншого боку, для вірян головне - не фізичне перебування у певному місці, а духовна єдність і щира молтива.

Ми щиро бажаємо вам затишку у ваших оселях, любові у ваших сім'ях, спокою в душі та радості у Світлу Пасху! Бережіть себе!

 
ГАЛЕРЕЯ