• 01 апреля 2020 10:30
  • Отзывы :0
  • Просмотров: 135
  • 0

Шановні співвласники квартир!

Як ми вже повідомляли раніше (Починаємо активну боротьбу з боржниками - у суді!), ОСББ “Нові Черемушки” було змушене подати до суду на тих мешканців будинку, що мають великі борги і не сплачують внески на утримання будинку. Ми розуміємо, що це - надзвичайна міра, але вона була потрібна, бо інших способів вплинути на боржників вже не залишилося.
Вже після того, як ми подали документи до суду, до керівництва ОСББ почали звертатися власники квартир.

Вони просять припинити судовий розгляд відносно позивних заяв про стягнення заборгованості. Отримавши цілу низку таких звернень, ОСББ «Нові Черемушки» пропонує укласти мирову угоду на певних умовах.

1. Боржник обов'язково ПОВИНЕН СПЛАТИТИ номінальний борг, судові витрати та всі витрати адвокатських послуг.
2. Боржнику надається можливість ВІДТЕРМІНУВАННЯ платежів до 3 місяців.
3. ОСББ «Нові Черемушки» ЗНІМАЄ з боржника розраховані «інфляційні втрати» та 3% річних, які займають більшу частину заборгованості.

Якщо боржника влаштовують ці умови і він готовий скласти мирову угоду, він має повідомити про це голову правління об'єднання чи адвоката (представника об'єднання в суді) до 10 квітня 2020 року. Угода буде оформлена відповідно до українського законодавства.
Ще раз підкреслюємо, що керівництво ОСББ у цій ситуації захищає інтереси всіх власників квартир і завжди готово йти їм назустріч.

 
ГАЛЕРЕЯ