• 29 октября 2020 16:00
  • Отзывы :0
  • Просмотров: 552
  • 0

УВАГА! 1 листопада розпочинаємо опалювальний сезон

На вулиці стає все холодніше і багато хто з вас вже навіть почав використовувати у своїх квартирах електричні обігрівачі. Це говорить про те, що вже прийшов час розпочинати опалювальний сезон.

Тому з 1 листопада у нашому будинку буде ввімкнено опалювання, яке ми будемо регулювати залежно від погоди та температури на вулиці. У будь-якому разі процес буде відбуватися поступово, аби у вас була можливість перевірити справність труб.


Керівництво ОСББ “Нові Черемушки” рекомендує усім мешканцям квартир:

1) коли буде ввімкнено опалення, уважно слідкуйте за трубами у своїх квартирах. Якщо ви помітите течу або будь-яку іншу проблему, одразу дзвоніть голові правління і повідомте про ситуацію;

2) якщо у вас зняті батареї, встановіть їх знову або поставте заглушки чи перекрийте крани;

3) після включення опалення намагайтеся максимально зменшити використання електричних обігрівачів. По-перше, це допоможе знизити навантаження на електромережу будинку. По-друге, це допоможе вам суттєво зекономити.

Нагадуємо, що ОСББ “Нові Черемушки” зробило закупівлю газу заздалегідь - за літньою ціною (вона майже вдвічі менша, ніж теперішня ціна.  Читати ТУТ). 

Сподіваємося, що закупленого газу вистачить на весь опалювальний сезон, хоча це залежить від погодних умов. У будь-якому разі, на даний момент опалювання буде коштувати набагато менше, ніж використання електроенергії.


Ще раз нагадуємо, що опалювальний сезон розпочнеться 1 листопада, тобто у найближчу неділю. Будьте уважні в цей день і слідкуйте за трубами.

З повагою, правління ОСББ “Нові Черемушки”.

 
ГАЛЕРЕЯ