• 08 октября 2020 17:30
  • Отзывы :0
  • Просмотров: 348
  • 0

Шановні співвласники квартир! 

 Статья на русском языке тут

Увага, провокації! Не реагуйте на наклепи та брехливі заклики!              

Мабуть, ви помітили, що останнім часом в нашому домі склалася напружена ситуація, яка безпосередньо пов'язана зі сплатою комунальних платежів. Як вам відомо, правління ОСББ “Нові Черемушки” веде активну боротьбу з боржниками, які накопичили значні борги за комунальні послуги і не хочуть їх сплачувати.

        Діючи виключно в межах українського законодавства, правління неодноразово зверталося до суду, аби правовим шляхом вирішити існуючі фінансові конфлікти. Але оскільки боржники навіть після рішення суду не захотіли сплачувати борги, то за справу взялася Державна виконавча служба, яка вилучила їх майно для сплати боргу. На жаль, висновків з цього боржники так і не зробили. Навпаки, зараз вони ще більше розхитують ситуацію.

Провокації та скарги з боку боржників

1. Декілька власників квартир (Дерменжи Александр, Бучатская Галина, Портнова Ольга, Нерян София) звинуватили правління ОСББ у крадіжці майна та в порушенні законодавства під час керування будинком.

Більше того, вони написали чимало заяв у різні контролюючі та правоохоронні органи (поліція, пожежна служба тощо), вимагаючи розслідування.

2. Ці ж власники квартир почали провокувати інших мешканців будинку і закликати не сплачувати рахунки за комунальні послуги.

Можливо, вони хочуть, щоб кількість боржників у домі збільшилася і тоді прихильників їхньої позиції буде більше.


Як конфлікт вплине на роботу правління ОСББ?

1. Правління ОСББ абсолютно впевнене в тому, що втручання правоохоронних органів в ситуацію - це найкращий спосіб вирішення існуючого конфлікту.

Адже в цьому випадку нарешті будуть розставлені всі крапки над “Ї” і буде надана повна правова оцінка не тільки діяльності ОСББ, а й а й вищє зазначеним мешканцям будинку.

Зі свого боку правління повністю готове до співпраці з правоохоронними органами і готове надати всю необхідну інформацію та документацію. Тим більше, що ОСББ “Нові Черемушки” регулярно проходить перевірки з боку контролюючих органів.

2. Зрозуміло, що під час перевірок бухгалтеру та голові ОСББ доведеться часто спілкуватись з правоохоронцями. Це буде відбирати значну частину робочого часу. Тому звертаємо вашу увагу, що у жовтні можуть відбуватися певні зміни у графіку проведення прийому співвласників квартир. Тому рекомендуємо дзвонити заздалегідь та уточнювати дату і час прийому.

3. Не дивлячись на ситуацію, ОСББ продовжує свою роботу для добробуту будинку.

Зокрема зараз активно ведуться переговори з різними будівельними компаніями для того, щоб зробити належне покриття у дворі будинку і облаштувати дитячий майданчик. Підбираються найкращі за ціною та якістю матеріали, з'ясовується загальна вартість робіт. За планами, будівельні роботи розпочнуться весною при сприятливих погодних умовах


Як діяти співвласникам квартир?

1. Зверніть увагу на тимчасові зміни, які можуть виникнути у графіку роботи голови правління і бухгалтера ОСББ. Якщо у вас виникають термінові питання до правління ОСББ, дзвоніть за телефоном

голова ОСББ: 38 (067) 654-38-01, бухгалтер: 38 (097) 969-29-29 та домовтесь про дату і час зустрічі. Сподіваємося на ваше розуміння!

2. Будь ласка, не звертайте увагу на провокаційні заклики з боку боржників про несплату рахунків.

Пам'ятайте, що кожен несплачений місяць призводить до накопичення боргу, який потім буде дуже складно повертати.

Намагайтеся уникнути подібних фінансових проблем, щоб не опинитись у скрутному становищі.


3. Не робіть передчасних висновків із цього конфлікту, орієнтуючись на емоції та не підтверджені заяви. Дочекайтеся спочатку результатів перевірок, які проводять правоохоронні органи, адже лише тоді у вас будуть на руках усі достовірні факти. Результати кримінального провадження ми обов'язково опублікуємо на сайті та на інформаційних дошках.


Зберігайте спокій та ретельно перевіряйте будь-яку інформацію, яка до вас потрапляє.

З повагою, правління ОСББ “Нові Черемушки”.

 
ГАЛЕРЕЯ