• 12 марта 2020 10:30
  • Отзывы :0
  • Просмотров: 738
  • 0

За два роки ми скоротили загальну суму у платіжках до 30%!

Незважаючи на те, що за цей час ціни суттєво зросли та збільшилася кількість послуг, мешканці будинку зараз платять значно менше, ніж раніше. Думаєте, це неможливо? Давайте подивимося на конкретних прикладах.

Звичайно, ми розуміємо подив, який викликає ця цифра. Досягти економії до 30% - це досягнення, яким могло б пишатися будь-яке ОСББ. А тут ще й мова йде про будинок, у якому з самого початку було дуже багато складнощів і проблем.

Тим не менш, керівництво правління ОСББ “Нові Черемушки” з повною відповідальністю повідомляє: за останні два роки нам вдалося майже на третину скоротити витрати на комунальні та інші послуги.

Отже, візьмемо для прикладу 2-кімнатну квартиру. Ось скільки її утримання коштувало у січні 2018-го, 2019-го та 2020-го років. (див. квітанції нижче) Як бачите, кожного разу загальна сума є меншою за попередню. Різниця між 2018-м та 2020-м роками складає більше 1000 гривень!

Звертаємо вашу увагу на два важливі моменти.

  1. За два роки збільшилася вартість водовідведення, електроенергії, холодної води, СДПТ тощо.

  2. У платіжках за 2020 рік є послуги, яких не було у 2018 році. Додалися: обслуговування протипожежної системи, експлуатація ГРС, опалення МЗК, охорона спільного майна та диспетчеризація тощо. Тобто, якщо б ми порівняли вартість лише тих послуг які були у 2018 році, то вийшло б, що у 2020 році ми б заплатили ще менше!

То яким чином вдалося досягти такого результату? Важливими кроками до цієї мети стали:

- закупівля газу за літньою ціною;

- встановлення індивідуальних лічильників тепла;

- утеплення труб;

- підключення гарячої води.

Звичайно, що найбільше економію відчули ті мешканці будинку, які перейшли з бойлерів на використання гарячої води. Адже електроенергію у наш будинок подають по промисловим тарифам. Тому бойлери для нас виявляються занадто дорогим задоволенням. Але на прикладі цієї 2-кімнатної квартири видно, що користування гарячою водою з котельні зменшило споживання електроенергії на 300 кВт. Це реальний спосіб заощадити свої гроші!

Правління ОСББ “Нові Черемушки” дякує всім мешканцям, які активно допомагають модернізувати да наводити лад у будинку. Як бачите, наші спільні зусилля приносять реальні плоди: крок за кроком ми вирішуємо серйозні побутові проблеми, хоча не маємо жодної підтримки від міської влади. На даний момент ми маємо чіткий план подальшої роботи, щоб створити дім ще більш комфортним.


Січень 2018. Середня температура в січні +1,33 гр


Січень 2019. Середня температура в січні -0,12 гр


Січень 2020. Середня температура в січні  2,36 гр 
ГАЛЕРЕЯ