• Просмотров: 998

Питання, які найчастіше задавали у вересні.


1. Арматурний пояс.

Арматурний пояс – це квітники, які будуть виступати над рівнем тротуарної плитки. У квітниках заздалегідь передбачений дренаж з водовідводом на проїзну частину.


2. Опалення почнеться в жовтні.

Опалення почнеться в жовтні. Зараз надаємо ліміти організаціям. Планові об'єми на опалювальний сезон – 161 тис.кубів. Після того як заберемо прибори з повірки, проведемо планові гідр випробування системи, заздалегідь повідомивши Вас. Мною проводиться зараз планування вартості опалення, після поєднання всіх постійних та змінних залежностей в алгоритм розрахунку, я повідомлю результат з метою розуміння, що нас може чекати відносно ціни. Нафтогаз, на жаль, поки не підтверджує згоду на укладання двостороннього договору, переписка триває.


3. Правила відключення електроенергії боржникам.

Правила відключення електроенергії боржникам передбачені рішенням загальних зборів №2 та №3. Я додатково зроблю окреме роз'яснення і розмістимо на інформаційних дошках та сайті. «Акту відключення» електроенергії, приймаючи до уваги поняття «аналогія» (ст..8 ЦКУ) – не існує в природі. Всі питання: відключення-включення адмініструє Тіхонов О.В., який є членом правління. Мене на все не вистачить.


4. Чи будемо робити внески в частині «капітальні інвестиції в опалювальний сезон»?.

Питання: «Чи будемо робити внески в частині «капітальні інвестиції в опалювальний сезон»?». Нам слід доробити пішохідну зону, зробити першу оплату за «пожежну систему». Я вже не говорю про закупівлю труб під пресування для гарячої та холодної води. Тому, до кінця цього року, частина даних внесків планується нараховуватись. Якщо буде масове бажання підтверджене письмовим опитуванням «про припинення нарахувань в опалювальний період», ми виконаємо вимогу більшості.


 
ГАЛЕРЕЯ