• Просмотров: 820

Електропостачання.

Результати зустрічі в мерії с замом мера такі: в 2017 році обіцяні кошти на виконання технічних умов з прокладки та будівництва ТП у розмірі 20 млн. грн. не передбачені. Також, на даний момент, в проекті бюджету на 2018 рік «жодної копійки» на КП «УКВ» не заплановані. Існує ймовірність, яка випливає з усної обіцянки віце-мера, що кошти на будівництво ТП будуть передбачені бюджетом 2018 року, а термін реалізації проекту – до 1 року або в 2019 році.

До тих пір, поки не будуть виконі технічні умови з будівництва ТП і прокладання кабелю, поточні витрати електроенергії будуть оплачуватись за промисловим тарифом згідно вимог ПАТ «Одесаобленерго».

За рахунок внесків «кап. інвестиції» ми будемо максимально намагатись виконати технічні умови щодо комплектації щитових та резервного енергозабезпечення. В тому числі освітлення на поверхах. Рішення даної проблеми залежить від наявності коштів та часу рішення інших, більш важливих проблем. Усі невикористані кошти накопичуються на рахунку.

На даний момент, поки не буде опалення, просимо максимально зменшити споживання електроенергії, так як для нашої лінії в ТП передбачений «старенький» (підгорівший) автомати на 400А. Якщо він відключить перевантажену лінію то його включення – проблема, рішення якої не від нас залежить.

Ми оптимально запасемось запобіжниками та вимикачами, які виходять з ладу в першу чергу, але щогодинна їх заміна – це фізично не реально.


Опалення

Укладені договори з «Одесагаз», «Укртрансгаз», обладнання котельні пройшло повірку, періодичний огляд, опломбована та готова до роботи. Єдиною перепоною в запуску опалювального сезону є укладання договору з «Нафтогаз України». В даній організації є певні вимоги щодо підписантів документів (договорів). На даний момент, чекаємо офіційного листа-відповіді з їх вимогами. Після отримання їх листа, ми зберемо ті, документи, що вони просять, якщо це буде можливо («попереднього боржника» я не знайду і не доставлю) та надішлемо їм.

Час із запуску опалення може відтягнутись на другу половину листопада, але ми робимо усе можливе, щоб скоротити цей термін.

Будь-які зміни в даному питанні буду повідомляти, бо рішення інших проблем – похідні від проблеми опалення, принаймні в опалювальний сезон.


Газопостачання низького тиску (в газові плити)

До кінця жовтня повинні бути готові акти готовності газової лінії та вентиляційних каналів з підписами представника «Одесагаз». Після цього, буде виставлений рахунок на приєднання будинку до центрального газогону.

Знову таки, нам пообіцяли сприяти, що спочатку ми оплатимо за приєднання газопостачання низького тиску, а потім після опалювального сезону середнього тиску (на котельню).

На даний момент «Одесагаз» наполягає, щоб спочатку переробили не відповідність проекту тимчасове приєднання газопостачання середнього тиску (біля 200 тис.), а потім низького тиску. Якщо відповідальні особи виконають свою обіцянку, то для нас це буде дешевше і швидше.

Після приєднання будинку до газопостачання, буде проводитись обхід «Одесагаз», пломбування лічильників і пуск газу. Терміни кінцевого результату ніхто не називає, але є надія чи мрія – на грудень.


Згідно рішення правління ОСББ, боржник чий борг перевищує 6000 грн., буде відключений від системи електропостачання. У разі самовільного підключення без сплати боргу, з пошкодженням щитових, до певної категорії співвласників будуть застосовані інші механізми відключення від електроенергії: «раз і надовго».Нагадую:

- призупинення рішення правління ОСББ та загальних зборів ОСББ можливе лише за рішенням суду, яке відмінить протокол загальних зборів ОСББ. Іншого шляху, виходу із ситуації, що склалась Правління не бачить.

- внески у розмірі 9 грн., які визначені як «капітальні інвестиції», згідно діючого законодавства будуть діяти до моменту відміни їх рішенням загальних зборів або рішення суду з відміну протоколу загальних зборів ОСББ. Внески проводяться всіма співвласниками, незалежно від рівня поверху, де вони проживають пропорційно площі квартири або нежилого приміщення.

Також, нагадуємо про необхідність сплачувати кошти своєчасно, більшість рахунків ОСББ повинно сплачувати передплатою. Зараз також за рахунок внесків, ОСББ поступово сплачує борг перед «Одесаоблєнерго», який був зафіксований на 1.03.2017р у розмірі 435тис.грн. Зараз погашено приблизно 150тис.грн. Борг «Инфоксводоканалу», який створив ОК Нові Черемушки 1 , сплачен у повному обсязі. Борг перед «Нафтогаз» за опалення в періоді грудень 2016 – лютий 2017р буде сплачуватись, після підписання всіх паперів.

Нажаль всі ці дії дуже разтягнуті за часом. Бухгалтером ОСББ створено звіт з витрат за останні кілька місяців. Всі бажаючі співвласники, які сплачують внески, за запитом, можуть його отримати.

 
ГАЛЕРЕЯ